Estetik Uygulamalar

Dr. Neslihan Yüksel başvurarak, yüz estetiği, vücut estetiği, saç tedavileri ve cilt bakımı gibi estetik uygulamaları gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Vücut Estetiği
Vücut Estetiği

Antalya vücut estetiği ya da Vücut şekillendirme yöntemleri ile vücudunuzda oluşan operasyonel ve görsel deformasyonların ortadan kaldırılması sağlamaktayız.

Radyofrekans Altın İğne
Radyofrekans Altın İğne

Deformasyonlar, lekelenmeler ve kırışıklıkları azaltmada, cildi canlı, parlak ve genç göstermede Antalya radyofrekans altın iğne uygulaması oldukça faydalıdır.

Zayıflama Tedavileri
Zayıflama Tedavileri

Antalya zayıflama tedavileri ile kişinin yaşı, cinsiyeti, kronik hastalıkları gibi durumlarda değerlendirilerek kişiye en uygun yöntem ile tedaviler uygulanır.

Saç Tedavileri
Saç Tedavileri

Hastalık, hormonal değişiklikler gibi birçok faktöre göre değişkenlik göstermekte olan saç dökülmeleri Antalya saç tedavileri ile sizlere çözüme kavuşturuyoruz.

Yüz Estetiği
Yüz Estetiği

Saç kesiminden kaş kavisine, burun ucundan favori boyuna, dudak kalınlığından gülümsemeye kadar birçok değişken Antalya yüz estetiği ile bir bütün oluşturuyoruz.

Cilt Bakım Uygulamaları
Cilt Bakım Uygulamaları

Güneşe maruz kalma ve hava kirliliği gibi dış etkenlerden cilt sağlığını olumsuz etkilemesi üzerine Antalya Cilt Bakım Uygulamaları ile çözüm sunuyoruz.