Medikal Estetik

Dr. Neslihan Yüksel, dudak dolgusu, jawline çene dolgusu, göz altı ışık dolgusu ve nazolabial dolgu gibi medikal estetik uygulamaları sağlamaktadır.

İp Askı Uygulamaları
İp Askı Uygulamaları

Daha genç bir görünüm isteyenlerin tercihi olan Antalya ip askı uygulamaları, ciltteki yıpratıcı etkisinden kurtulmak isteyenlerin yararlandığı bir yöntemdir.

Migren Botoksu
Migren Botoksu

Antalya migren botoksu ile kişilerin gündelik hayat kalitesini, iş ve özel yaşamını olumsuz yönde etkileyen baş ağrısı rahatsızlığını çözüm bulmaktayız.

Boyun ve Dekolte Botoksu
Boyun ve Dekolte Botoksu

Yaşlanmayla birlikte oluşan ve özellikle kadınlarda kırışıklık ve sarkma gibi estetik problemlerini Antalya Boyun ve Dekolte Botoksu ile çözüme kavuşturuyoruz.

Terleme Botoksu
Terleme Botoksu

Antalya Terleme Botoksu, terleme şikâyeti olan kişilerde, vücutta bulunan ısıyı kontrol altına almak amacı ile, terleme tedavisi uygulanmakta olan işlemdir.

Nazolabial Dolgu
Nazolabial Dolgu

Antalya nazolabial dolgu burun kanatlarından başlayarak ağız kenarına kadar inen çizgilerin ortadan kaldırılması için uygulanan bir estetik dolgu uygulamasıdır.

Dudak Dolgusu
Dudak Dolgusu

Antalya dudak dolgusu, daha dolgun ve daha estetik görünümlü dudaklara sahip olmak için en çok tercih edilen estetik operasyonların başında gelmektedir.

Burun Dolgusu
Burun Dolgusu

Antalya burun dolgusu uygulaması ile kişinin burnundaki şekil bozukluklarını düzeltmek amacı ile çokça tercih edilerek kullanılan estetik bir işlemdir.

Göz Altı Işık Dolgusu
Göz Altı Işık Dolgusu

Antalya göz altı ışık dolgusu; burun, alt göz kapağı ve yanak arasındaki bölgenin, daha canlı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşturulması işlemine verilen isimdir

Jawline Çene Dolgusu
Jawline Çene Dolgusu

Antalya jawline çene dolgusu ile mevcut çene çizgisine ve çenenin ucuna yapılan dolgu uygulaması ile yüzün olduğundan daha estetik görünmesi amaçlanmaktadır.