Zayıflama Tedavileri

Zayıflama Tedavileri

Bireyler için geliştirilen zayıflama yöntemleri kişinin vücudunun daha ideal ve sağlıklı bir kiloda olmasına yardımcı olur. Son teknoloji cihazımız Rasping rakipsiz sonuçlar vermektedir. Rasping bölgesel yağların parçalanmasında etki ederek bölgenin yağ hücrelerinden kurtulmasını kolaylaştırır.

Cihazımızda iki başlık kullanılmaktadır. Bu iki başlık sayesinde gıdı bölgesine de uygulama yapılmaktadır. Kol, bacak, basen, göbek, sırt, bölgelerine rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz. Her bölgenin farklı süresi olmakla beraber uygulama esnasında sürenizi start-stop özelliğini kullanarak ayarlayabiliyoruz. Cihazımızın çift başlık uçlarında kızılötesi dalgalar mevcuttur. Ayrıca uygulama esnasında vücut ile temas başladığı anda aktif olarak kızılötesi dalgalar devreye girer. Vücut ile teması olmadığında cihaz kendini durdurmaktadır. Bu özellik sayesinde uygulamanın siz değerli kullacılarımız tarafından hiçbir kullanım riski bulunmamaktadır.

Hemen her kadın için kusursuz bir bedene ve vücut hattına sahip olmak önem arz eder. Tam olarak bu sebepten dolayı günümüzde güzellik, estetik ve bakım konusunda geliştirilmiş pek çok özel uyguluma yöntemi bulunuyor olmasının yanı sıra özellikle teknolojik imkanları ve ekipmanların eşlik ettiği güzellik uygulamaları daha çok önem kazanmıştır. Bu uygulamalar kapsamında ön plana çıkan ve son dönemde oldukça ilgi gören RASPİNG uygulaması vücut hattı ve cildin geri kalan bölümünde benzersiz sonuçların alınabilmesine imkan tanımaktadır.