• Sağlıklı Güzelleş, Sağlıklı Genç Kal

    Sağlıklı Güzelleş, Sağlıklı Genç Kal

    Her hastaya farklı çözümler sunabiliyoruz. Yüzün hem yatay hem de dikey hatlarının doğal çizgisini korurken boyut ve duruşunu da yeniliyoruz.

  • Kendinizi Yeniden Tasarlamak İster misiniz?

    Kendinizi Yeniden Tasarlamak İster misiniz?

    Hayalindeki seni oluşturabilmek için kendini yeniden var edebilir ve tasarlayabilirsin.

Güvenilir Hizmet

Yüz Mühendisliği

Estetik uygulamalarda güzelleşme yolculuğunda bir matematik var.

Önceliğimiz Sizsiniz!

Vücut Estetiği

Bedenin varlığımızdaki payı ve değeri büyüktür. Çünkü o bizim görünen, tanınan ve bilinen yüzümüzü temsil eder.

Kendini Yeniden Keşfet

Sağlıklı Güzelleş

Uzun vadeli çözümler ve yenilikler eşliğinde güzelleşirken sağlıklı bir dünyaya açılan kapıları aralamanı sağlıyoruz.

Dr. Neslihan ÜSTÜN YÜKSEL

19 Yıllık Tecrübe
Güvenilir Hizmet

Konya-Ereğli’de doğan Neslihan ÜSTÜN YÜKSEL Antalya Lisesi’nden mezun olduktan sonra Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı eğitimini 2001 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını almıştır. Sırasıyla Muratpaşa 29 Nolu Ermenek Sağlık Ocağı, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ve Antalya Halk Müdürlüğünde çalışmalarına devam etmiştir. Ailesinin ve kendisinin yaşamış olduğu sağlık problemlerinde tamamlayıcı tıp ile şifa bulması sebebiyle ilgi duyduğu bu alana yönelmiştir. Nöral terapi, akupunktur, ozon terapi, kozmetik akupunktur, beslenme tedavisi, temel bağırsak eğitimi, ileri şelasyon eğitimi konularında eğitimler almıştır. Tamamlayıcı Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu alanındaki eğitimlerine halen devam etmektedir.

Akılınıza Takılan Tüm Sorular İçin Bize Mesaj Gönderin

19 Yıllık Tecrübe <br> Güvenilir Hizmet

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri

Geleneksel tıp yöntemleri sayesinde sağlık; artık ruh, beden ve zihnin bir arada iyileşme ve iyilikle var olma süreci olmakla birlikte kişiye hayatında bütünsel bir yaşam felsefesi sunmaktadır.

Dr. Neslihan ÜSTÜN YÜKSEL

Güzel Yaşlanmak Mümkün...

Yaşlanmak hepimiz için en doğal, önlenemez ve yaşanması gereken bir süreç. Burada yapabilmemiz gereken, ‘güzel yaşlanmayı’ başarabilmek. Bu noktadan hareketle gençleşmek veya yaşlılık belirtilerini geriye çevirmek için gelen hastalarıma ihtiyacı olan en uygun estetik ameliyat veya uygulamaları seçiyor ardından birlikte karar veriyoruz.

Ücretsiz Konsültasyon

Sağlıklı bir şekilde yaşamanın ilk adımlarını ücretsiz muayene eşliğinde merkezimize gelerek atabilirsiniz. Antalya dışında yaşıyor iseniz WhatsApp uygulaması sayesinde görüntülü görüşme veya fotoğraf yöntemleriyle tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Konaklama

Estetik operasyon olmak üzere Antalya dışından gelen hastalarımız için anlaşmalı 4 ve 5 yıldızlı otellerde özel indirimler sağlıyoruz.

VIP Havaalanı Transferi

Antalya dışından gelecek hastalarımıza özel hava alanı transferi ile operasyon öncesi konforlu bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz.

Güzel Yaşlanmak Mümkün...

Ekibimiz ile tanışmak ister misiniz

Akınıza takılan tüm soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için bizler ile irtibata geçin

Dr. Neslihan ÜSTÜN YÜKSEL

Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi

Necla Nini

Yönetici

Seher Öztürk

Hemşire

Esra Dilan Doğ

Hemşire
Ozonla Bağışıklık Güçlendirme

Ozonla Bağışıklık Güçlendirme

Günlük hayatımıza bağlı gelişen yaşanan stres ve çevresel faktörler sebebiyle bağışıklık sistemimiz olumsuz yönde etkilenmekte ve vücudumuz bizi dışarıdan gelen zararlı bileşenlere karşı koruyamaz hale gelmektedir. Ozon tedavisi ile bağışıklık sistemini güçlendirildiği gibi hücrelerin oksijen ile buluşması sağlanarak kan dolaşımının hızlandırılmasıyla vücudun sağlığına kavuşması sağlanır. Ozon tedavisi aynı zamanda;

• Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Vücuda enerji kazandırır.
• Yaşlanmayı geciktirir.
• Zihinsel ve fiziksel yorgunluğu azalttığı gibi zihinsel ve fiziksel kapasiteyi arttırır.
• Vücudun kendini tamir etmesini sağlar.
• Kişinin kilo vermesine yardımcı olur.

Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Kilo vermede sıkıntı yaşayan, uzun zamandır bölgesel kilolarından kurtulamayan herkes için etkili bir yöntem olan Rasping ile 1 saatlik uygulama sonucunda bölgesel zayıflama artık hayal değil! Rasping, törpüleme sistemi ile vücudun belli bölgelerinde biriken yağların parçalanarak vücuttan atılması işlemidir. Hem kadın hem erkekler için uygun olan Rasping ile ilk seanstan sonra gözle görülür derecede fark edilir bir incelme sağlanır. Rasping işlemi sonrasında kişi daha sağlıklı kilo vermeye başladığı gibi bölgesel yağlarından da kurtulmuş olur.

Hacamat Mucizesi

Hacamat Mucizesi

Geçmişten günümüze dek uzanan geleneksel bir tamamlayıcı tıbbi yöntem olan Hacamat; vücutta hastalıklara davetiye çıkaran, derinin altında birikmiş toksik kanın vakumlanma işlemi ile vücuttan dışarı atılmasını sağlayarak kişiye yeniden sağlık kazandırır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinden baş ve migren ağrılarına, kas ve eklem sistemi rahatsızlıklarından baş dönmesinde kadar pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan Hacamat ile şifa bulabilir ve daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Mezoterapi Tedavileri

Mezoterapi Tedavileri

Tedavi amaçlı kullanım alanları:
Ağrı
Spor yaralanmaları
Romatizmal hastalıklar
Gut
Akne gibi hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalıkta kullanılır.

Estetik amaçlı kullanım alanları:
Yüz gençleştirme
Cilt yenileme ve canlandırma
Leke tedavisi
Selülit
Bölgesel incelme
Saç dökülmesi

Blog Yazılarımızı Okudunuz mu ?

Vücudunuzdaki Zayıflıkları Tıbbi Hacamat Tedavisiyle Giderin!

Vücudunuzdaki Zayıflıkları Tıbbi Hacamat Tedavisiyle Giderin!

Kupa tedavisi olarak da bilinen hacamat, çok eskiden beri varolan bir tıbbi tedavi yöntemidir. Modern cerrahinin gelişine kadar yaygın olarak kullanılan bu yöntem, günümüzde de alternatif tıp olarak kullanılmaya devam etmektedir

PRP Tedavisi Ile Gençleşin!

PRP Tedavisi Ile Gençleşin!

Platelet rich plasma olarak açılımını yapabileceğimiz PRP tedavisi, kişinin kendi kanından elde edilen plazmaların tedavide kullanılması işlemidir. Özellikle cilt gençleştirme işlemi için kullanılan PRP tedavisi, hücre yenilenmesini hızlandırır.

Her Yaşta Güzel Ve Doğal Dudaklar

Her Yaşta Güzel Ve Doğal Dudaklar

Dudakların hacminin artması için dudaklara uygulanan dolgu yöntemiyle farklı bir görünüme kavuşan dudaklar için uygulanan yöntemlerin başında dudak dolgusu gelmektedir